Blog

Aktuality z oboru o nás

CHCI POPTAT SLUŽBY

Technické překlady k fotovoltaickým komponentům do různých jazyků

Vysoké ceny energií stále více lidí motivují k nákupu fotovoltaických komponentů, a to přirozeně na evropský trh láká i nové dodavatele a výrobce. My jsme rádi, že jeden ze světových výrobců, který právě rozšiřuje své aktivity do více evropských zemí, si vybral právě nás, abychom vyhotovili technické překlady a překlady manuálů z angličtiny do češtiny a následně do více cizích jazyků.

Překlady manuálů a technických listů vyžadují specifický přístup, protože jsou často plné odborných výrazů a označení. U tohoto typu dokumentů je důležité zachovat nejen technickou správnost, ale také identifikovat, které výrazy ještě překládat a které ne. Několik dokumentů, jako například i technické listy k FVE komponentům, muselo nejprve projít úpravou našeho grafika, abychom ve výsledných dokumentech zachovali formátování a rozmístění jednotlivých prvků.

Překlady dokumentace k fotovoltaice jsme vypracovávali z angličtiny do češtiny a následně z češtiny do slovenštiny, polštiny, němčiny a chorvatštiny. Díky flexibilitě našich překladatelů a managementu zakázek jsme také překlady technické dokumentace a manuálů zvládli již během pár dní. Proto pokud hledáte spolehlivého partnera pro odborné překlady technické dokumentace, manuálů a jiné produktové dokumentace, neváhejte nás kontaktovat.

18 367
objednávek
242 661
normostran
5 944
zákazníků