Blog

Aktuality z oboru o nás

CHCI POPTAT SLUŽBY

Překlady elearning systémů

Překlad e-learning materiálů VW Academy pro Porsche ČR

K našim dlouhodobým spokojeným zákazníkům patří také společnost Porsche ČR, která je importérem motorových vozidel koncernu Volkswagen. Tyto značky a jejich dealeři působí v celé Evropě, a to vyžaduje lokalizaci a překlad výukových materiálů do jednotlivých jazyků. Společnost nám svěřila na starost překlad e-learning materiálů VW Academy, které mají k dispozici prodejci vozidel.

Tento typ překladu s sebou přináší několik specifik. Naši překladatelé provádějí překlad přímo v e-learning systému, čímž je klientovi usnadněna další práce s textem. Odpadají tak starosti s nasazováním či formátováním textu. V tomto případě jde navíc o pravidelné překlady ve stanovených termínech, jejichž důsledné dodržení dokážeme pro klienta garantovat. Klient si své překlady jednoduše najde vždy včas a přímo v systému.

Konečně, naši překladatelé nezapomínají ani na terminologii související s automobilovým průmyslem. Jelikož jde o výukové materiály, používané termíny musí být jasné, jednotné napříč celým systémem a odpovídat zvyklostem v rámci segmentu.

18 367
objednávek
242 661
normostran
5 944
zákazníků