Blog

Aktuality z oboru o nás

CHCI POPTAT SLUŽBY

Překlady manuálů zahradní techniky

Překlad manuálů zahradní techniky Hecht

Věděli jste, že za bezpečnou prací v zahradách můžete hledat i naši překladatelskou agenturu? Mezi naše stálé klienty totiž patří i společnost Hecht, která se věnuje zahradní technice, jako jsou sekačky, křovinořezy nebo zametače. Společnost Hecht se na nás pravidelně obrací ohledně překladů návodů ke svým produktům.

Každý výrobce případně prodejce, který chce nabízet výrobky v různých zemích, musí splnit řadu zákonných podmínek. Jednou z nich je i dodání návodu k používání v úředním jazyce země, ve které je prodáván. Překlady návodů jsou tak neodmyslitelnou součástí podnikání mnoha firem, které na tyto úkony ale často nemají vlastní kapacity.

Pro klienty, jako je Hecht, zajišťujeme profesionální překlady návodů do více jazyků najednou, spolehlivě a bez starostí. Uvědomujeme si, že při překladech návodů je důležité postupovat tak, aby byl výsledný text nejen maximálně srozumitelný, ale i významově souhlasil s původním textem výrobce. Správné porozumění návodu je totiž klíčové pro řádnou a bezpečnou obsluhu (i) zahradní techniky.

18 367
objednávek
242 661
normostran
5 944
zákazníků