Překlady ze slovinštiny a překlady do slovinštiny

Od profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích

CHCI POPTAT PŘEKLAD

Překlady slovinštiny

Potřebujete vypracovat profesionální překlady ze slovinštiny a do slovinštiny? Jste na správné adrese, náš tým prověřených překladatelů a rodilých mluvčích slovinštiny pro Vás vyhotoví:

Kromě překladů ze slovinštiny do češtiny a z češtiny do slovinštiny poskytujeme i překlady do/ze slovinštiny v kombinaci s cizími jazyky.

Cena neúředního překladu slovinštiny od 450 (545 vč. DPH) Kč/NS

CHCI POPTAT PŘEKLAD

Hlavní výhody profesionálních překladů ze/do slovinštiny

 • Vysoká kvalita

Spolupracujeme pouze s pečlivě vybranými a prověřenými překladateli slovinštiny, kteří disponují potřebnou praxí a VŠ vzděláním, nebo rodilými mluvčími, jejichž písemný projev je na vysoké úrovni.

 • Příznivé ceny, množstevní slevy

Za kvalitní a rychlé překlady ze/do slovinštiny účtujeme nejnižší ceny na trhu překladatelských agentur. U rozsáhlejších zakázek stanovíme cenu individuálně v závislosti od počtu normostran a náročnosti překládaného textu.

 • Rychlost

Překlad slovinštiny pro Vás vyhotovíme v nejkratším možném termínu. Na termínu dodání se s Vámi domluvíme ještě před zahájením překladatelských prací.

 • Zkušenosti, reference a osobní doporučení

Našim kvalitním, odborným a prověřeným překladům ze/do slovinštiny můžete plně důvěřovat. Naše reference najdete zde. Osobní doporučení našich klientů naleznete zde.

 • Dodržování termínů

Přeložené texty od nás obdržíte vždy nejpozději k vzájemně odsouhlasenému termínu dodání překladu slovinštiny. Na naše profesionální překlady slovinštiny se můžete vždy spolehnout.

 • Individuální přístup

Váš požadavek na překlad ze/do slovinštiny nejdříve pečlivě posoudíme tak, abychom plně pochopili Vaše individuální potřeby a cíle. Obratem Vám předložíme cenovou nabídku a v domluveném termínu zašleme vyhotovený překlad slovinštiny v požadované kvalitě.

CHCI POPTAT PŘEKLAD

Nabízíme širokou škálu
překladatelských a lokalizačních služeb

Jsme společnost, která poskytuje vysoce kvalitní profesionální překladatelské a lokalizační služby. Jsme dlouhodobým a spolehlivým partnerem pro tisíce firemních a soukromých zákazníků.

Mnoho našich klientů si myslí, že jsme tou nejlepší volbou pro řešení jejich potřeb překladatelských a lokalizačních služeb. Podívejte se na naše reference a přečtěte si osobní doporučení některých zákazníků.

VÍCE

Technické překlady

uživatelské příručky

návody k obsluze

montážní návody

technická dokumentace

INFO

Právní překlady

smlouvy

obchodní podmínky

zákony, vyhlášky a směrnice

normy a ISO dokumentace

INFO

Lokalizace

aplikace a systémy

www stránky a eshopy

počítačové hry

multimédia

INFO

Ekonomické překlady

účetní výkazy

výroční zprávy

auditorské zprávy

prospekty k cenným papírům

INFO

CHCI POPTAT SLUŽBY

Proč si vybrat právě nás?

 • Vysoká kvalita
 • Příznivé ceny
 • Rychlost
 • Zkušenosti a reference
 • Dodržování termínů
 • Individuální přístup

VÍCE

CHCI POPTAT PŘEKLAD

16 779
objednávek
218 969
normostran
5 581
zákazníků